2020-07-09, ketvirtadienis, 00:28.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 04:55, leidžiasi 21:50, dienos ilgumas 16:54.

„Atverk duris vasarai“ veiklos vyks Šilgalių mokykloje - daugiafunkciame centre

2018-06-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
„Atverk duris vasarai“ veiklos vyks Šilgalių mokykloje - daugiafunkciame centre

Trečius metus iš eilės Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia bendrojo ugdymo mokyklas, daugiafunkcius centrus, dienos centrus, neformaliojo vaikų švietimo mokyklas, muziejus, bendruomenės centrus ir kitas organizacijas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybę prasmingai leisti atostogas.


Prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ prisijungė ir Stoniškių pagrindinė mokykla. Užregistruotos 3 erdvės, organizuojami renginiai yra atvaizduoti Lietuvos žemėlapyje (https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2018/?m=1).

 

Birželio 4-8 dienomis jau įvyko pirmieji vaikų užsiėmimai, veiklos. Šįkart veiklos buvo skirtos pradinių klasių mokinukams. Vaikai turėjo galimybę užsiimti menine veikla - taip mokyklos teritorijoje apsigyveno boružių šeimyna. Keliavo į Ventės ragą, kur susipažino su Ventės rago istorija, aplankė ornitologijos stotį ir muziejų. Kitomis dienomis žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo orientacinėse varžybose. Paskutinę dieną išvyko į turistinį žygį. Visiems buvo linksma ir smagu.

 

Birželio 15 – liepos 12 dienomis iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ veiklos vyks Šilgalių mokykloje - daugiafunkciame centre. Čia bus galima prisijungti prie sporto užsiėmimų tiek lauke, tiek sporto salėje, žaisti įvairius stalo žaidimus, vyks edukaciniai, meniniai užsiėmimai, pokalbiai prie arbatos puodelio.

 

Maloniai kviečiame visus atostogaujančius vaikus užeiti į Šilgalių mokyklą – daugiafunkcį centrą.

 

Stoniškių pagrindinės mokyklos informacija

(asociatyvinė nuotrauka)


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai