2020-10-20, antradienis, 00:56.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 07:59, leidžiasi 18:05, dienos ilgumas 10:6.

Dėl numatytos rudens lygiadienio šventės organizavimo

2020-09-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Dėl numatytos rudens lygiadienio šventės organizavimo

Š.m. rugsėjo 2 dieną Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius susitiko su Pagėgių kultūros centro direktoriumi Sigitu Kancevyčiumi dėl numatytos Rudens Lygiadienio šventės  (iš renginių ciklo Tradicinė vasaros šventė „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“), kuri vyks š.m. rugsėjo 19 dieną, organizavimo.

 

Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Edgaras Kuturys, administracijos direktorius Virginijus Komskis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Dargužas, Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Kristina Tutlienė.

 


Susitikimo metu aptarta, kaip bus organizuojama šventė laikantis visų saugumo reikalavimų, numatytų LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 26 d. sprendime Nr. V-1921 „Dėl kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavimo būtinų sąlygų“. Nutarta, kad renginio organizavimo sąlygos gali būti keičiamos atsižvelgiant į būsimą epidemiologinę situaciją dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) Pagėgių savivaldybėje.

 

Renginio organizatorius vykdys išankstinę dalyvių registraciją elektroniniu būdu, iš anksto neužsiregistravę taip pat turės galimybę registruotis atvykę į renginį. Detalesnę informaciją apie renginį teikia Pagėgių savivaldybės kultūros centras.

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

Contact form

Šios dienos vardadieniai