2020-07-06, pirmadienis, 12:55.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 17:i.

Konkursas „Išjudink kitus“ kviečia moksleivius sportuoti ir išjudinti bendruomenes

2017-04-14, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Konkursas „Išjudink kitus“ kviečia moksleivius sportuoti ir išjudinti bendruomenes

Artėjant vasarai, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia visus aktyvius Lietuvos moksleivius dalyvauti konkurse „Išjudink kitus“ –  burti komandas, sportuoti ir kartu išjudinti įvairias bendruomenes! Prisidėti prie judresnių ir sveikesnių Lietuvos miestų kūrimo!

 


Konkursas yra skirtas moksleivių komandoms. Norintiems dalyvauti moksleiviams, reikės pasirinkti norimą įmonę, įstaigą ar organizaciją ir jos bendruomenės nariams surengti aktyvią veiklą. Mankštos, šokio, žaidimo ar kitos fizinį aktyvumą skatinančios veiklos įgyvendinimą nufilmuoti, sumontuoti iki trijų minučių trukmės filmuką ir atsiųsti konkurso organizatoriams. Konkurso laimėtojai bus paskelbti finalinio renginio metu, į kurį bus kviečiami visi visi išjudinę bendruomenes! Šiame renginyje planuojami susitikimai ir bendros, aktyvios veiklos su sportininkais bei žymiais asmenimis, įvairios pramogos.

 


Jau dabar konkurso iniciatyvą palaiko tokie aktyvūs visuomenės veikėjai, kaip kultūristas, treneris, sveikos mitybos specialistas Andrius Pauliukevičius. Taip pat sportininkas, stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas bei sveikos gyvensenos judėjimas „MyHero!“ su treneriu Ignu Bakėjumi priešakyje!

 


Konkursu siekiama paskatinti sveiką gyvenseną, bendruomeniškumą vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų tarpe. Taip pat paminėti Lietuvai labai svarbų įvykį: 25 metų sukaktį, kuomet Lietuvos sportininkai pirmą kartą po Antrojo pasaulinio karo dalyvavo olimpinėse žaidynėse kaip savarankiška, nepriklausomos Lietuvos rinktinė ir Barselonoje iškovojo medalius.

 


Fizinis aktyvumas, smagiai ir turiningai praleistas laikas, išjudintos įvairios bendruomenės – tai įspūdžiai su kuriais bus gera pasitikti vasarą. Judėti iki rugsėjo ir visiems pasimatyti finaliniame renginyje!

 


Konkurso organizatoriai primena, kad dalyvių registracija vyksta el. p. sveikatingumas@lvjc.lt. Aktyvių veiklų įgyvendinimas vyks iki pat birželio vidurio, o finalinis renginys – rugsėjį. Daugiau informacijos: www.lvjc.lt/isjudink-kitus

Contact form

Šios dienos vardadieniai