2020-06-06, šeštadienis, 07:01.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 04:44, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 17:3.

Kurie traktoriukai žoliapjovės tinkamiausi jūsų sodui?

2019-08-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kurie traktoriukai žoliapjovės tinkamiausi jūsų sodui?

Skirtingiems sodams ir vejoms, reikalingos atitinkamos žoliapjovės. Gi tolimas keliones gerokai patogiau keliauti automobiliu nei dviračiu? Todėl didesniuose soduose darbus daug greičiau padeda atlikti traktoriukai žoliapjovės.


Tačiau traktoriukai taip pat gali būti skirtingų rūšių, pritaikyti skirtingo dydžio vejoms ir kitiems jūsų poreikiams. Ar žinote, kurie traktoriukai žoliapjovės labiausiai tinka jūsų sodui?

 


Traktoriukai su varikliu gale
Šie traktoriukai-žoliapjovės yra idealus pasirinkimas tiems, kuriems standartinė žoliapjovė yra per maža, o sodo traktoriukas – per didelis. Traktoriukai žoliapjovės su gale įmontuotu varikliu dažniausiai yra siūlomi gana patraukliomis kainomis, kompaktiški ir nesunkiai valdomi, todėl puikiai tinka tiek vidutinio dydžio, tiek didelėms vejoms pjauti.


Šių traktoriukų pjovimo plotis, dėl kompaktiškumo, svyruoja tarp 60 ir 85 cm. Tai nėra daug – daugiau už žoliapjovę, bet sodo traktoriukai siūlo gerokai didesnį pjaunamą plotį. Na o galia retai būna didesnė nei 8 AG – dažniausiai apie 6-7 AG.

 


Sodo traktoriukai
Patys populiariausi traktoriukai žolei pjauti – sodo traktoriukai. Visame pasaulyje žmonės juos pamėgo dėl puikaus kainos ir naudos santykio, nes šie traktoriukai ne tik pjauna žolę, bet ir gali būti naudojami su įvairiais padargais, tempti nedideles priekabas ir padėti atlikti kitus darbus sode.


Sodo traktoriukai tinka ir didelėms vejoms – jų pjovimo plotis gali siekti netgi 140 cm, o galia svyruoja nuo 6 AG iki 30 AG. Tai tikras, sumažintas traktorius su galimybe pjauti žolę.Foto: pixabay.com

 


Nulinio posūkio spindulio traktoriukai
Tai didžiausi, efektyviausi ir, deja, brangiausi traktoriukai žoliapjovės. Nulinio posūkio spindulio traktoriukai tokį pavadinimą gavo dėl išskirtinio dizaino, kuris leidžia atlikti labai „aštrius“ posūkius. Čia montuojami dar galingesni varikliai, o pjovimo plotis gali siekti net virš pusantro metro.


Vis dėlto, šie traktoriukai nėra tokie universalūs, kaip sodo traktoriukai – jie skirti didelių vejų pjovimui ir tai atlieka puikiai, bet jie nėra skirti kitiems sodo darbams.

 


Foto: Shutterstock.com

 


Svarbus ne tik vejos dydis, bet ir jūsų poreikiai
Jei ieškote žoliapjovės, bet norite traktoriuko, tada nedideli traktoriukai žoliapjovės su gale esančiu varikliu yra tai, į ką jums vertėtų orientuotis. Ieškantiems universalumo ir daugiau naudos – sodo traktoriukai yra geriausias ir vienintelis pasirinkimas. Na o nulinio posūkio spindulio traktoriukus rinksis tie, kurie tikrai žino, kad jiems reikia tokios technikos sode. Kviečiame jus apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir sužinoti daugiau apie pačius naujausius sodo traktoriukus ir žoliapjoves.

Contact form

Šios dienos vardadieniai