2020-06-07, sekmadienis, 09:31.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 04:43, leidžiasi 21:49, dienos ilgumas 17:5.

Pagėgių pasieniečiams su įkalčiais įkliuvo cigaretes sandėliavę du vyrai (foto)

2019-09-05, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Pagėgių pasieniečiams su įkalčiais įkliuvo cigaretes sandėliavę du vyrai (foto)

Marijampolės savivaldybėje pasieniečiai sulaikė du vietinius gyventojus, automobilį bei  beveik 13 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų.

 

Antradienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai Marijampolės savivaldybės Igliškėlių miestelyje užklupo du vyrus. Jie iš automobilio “Audi A6” į vieno namo vidų nešė juodos spalvos ryšulius.

 

Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad čia gali būti sandėliuojamos nelegaliai atgabentos akcizinės prekės.

 

Paaiškėjo, kad ryšuliuose – 3500 pakelių cigarečių „Golden Gate Red“ ir „Golden Gate Blue“ be banderolių. Nustatyta, kad įvykio vietoje su įkalčiais sulaikyti vyrai yra 42 ir 58 metų marijampoliečiai.

 

Tyrimą tęsę VSAT pareigūnai taip pat atliko kratas sulaikytiesiems priklausančiuose garažuose Marijampolėje.

 

Paaiškėjo, kad 42 metų vyras sandėliavo 1500 pakelių įvairių markių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais ir 4090 pakelių rūkalų be banderolių.

 

Vyresniojo marijampoliečio garaže VSAT pareigūnai rado 3800 pakelių „NZ Gold“ ir „Minsk Capital“ cigarečių su baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

 

Iš viso į pasieniečių rankas pateko 12 890 pakelių nelegalių rūkalų. Dėl neteisėto  disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šio VSAT padalinio pareigūnai abu sulaikytuosius apklausė ir sprendimus dėl kitų planuojamų veiksmų ketina priimti artimiausiomis dienomis.

 

Automobilis ir cigaretės laikinai saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

 

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai