2020-10-20, antradienis, 00:00.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 07:59, leidžiasi 18:05, dienos ilgumas 10:6.

Vykdomi tikrinimai, kaip Pagėgiškiai laikosi saviizoliacijos

2020-08-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Vykdomi tikrinimai, kaip Pagėgiškiai laikosi saviizoliacijos

Savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys lankėsi Martyno Jankaus muziejuje ir domėjosi prasidėjusio projekto darbais.Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė realioje aplinkoje parodė ir supažindino savivaldybės vadovą su planuojamais darbais ir teritorijos pasikeitimais jau įgyvendinus projektą.

 

Direktorė džiaugiasi gera politikų valia ir tuo, kad pagaliau bus sutvarkytos muziejaus prieigos, kieta danga iškloti takai ir pandusas į patį muziejaus pastatą, kas palengvins neįgaliųjų turistų priėmimą muziejuje. Taip pat planuojama įrengti modernius lauko tualetus, čia pat statyti ir nuotekų valymo įrenginius, apšviesti muziejaus ir paveikslų sodo teritoriją lauko žibintais, įrengti poilsio aikšteles su suoleliais ir kitą infrastruktūrą, kuri didins muziejaus patrauklumą, gerins estetinį aplinkos vaizdą, darys jį šiuolaikišką ir atitinkantį šiandienos lankytojo poreikius.


Pasak projekto vadovės, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiosios specialistės Ilonos Drukteinienės, projektą „Lietuvos – Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“, Nr. LT-PL3R-254, darbus muziejaus teritorijoje planuojama užbaigti iki 2020 metų gruodžio 31 dienos. Projektas finansuojamas iš INTERREG programos Lietuva – Polska ir jo vertė sudaro per 715 tūkstančių eurų.

 

Pasak Vicemero, Pagėgių krašte nėra stambių pramonės objektų, didelių ekonominių galimybių, todėl finansinę ir ekonominę naudą gali duoti tvirta savivaldybės orientacija į turizmo plėtrą, lankytinų objektų patrauklumo didinimą, turizmo paslaugų gerinimą.

 

Ingrida Jokšienė,
švietimo, kultūros, sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Contact form

Šios dienos vardadieniai